طوس آلم

واحدهای سازمانی

واحد ریخته‌گری شرکت طوس آلم، با بهره‌گیری از نیروی انسانی مجرب و متخصص و با استفاده از تجهیزات و امکانات سخت افزاری پیشرفته از قبیل : کوره‌های ذوب القائی، دستگاههای سانتریفیوژ و..... ؛ و روش های قالب‌گیری نوین با تکنولوژی گریز از مرکز توانسته سالیانه بالغ بر 10.000 تن انواع بوش سیلندر تولید نماید.

واحد ماشینکاری شرکت طوس آلم، با استفاده از دستگاههای تراش CNC به روز و ماشین‌آلات مخصوص و تک منظوره و تجهیزات اندازه‌گیری تخصصی و ابزارهای برشی با کیفیت، محصولات تولیدی خود را با تیراژ 120.000 قطعه در ماه، در قطرهای 18 تا 275 میلیمتر تولید و به بازار عرضه می‌نماید.

واحد تضمین کیفیت شرکت طوس آلم، با در نظر گرفتن الزامات و خواسته‌های مشتریان، جهت رضایت هر چه بیشتر آ‌‌‌ن‌ها به‌شرح زیر اقدام می‌نماید:

oتعیین شاخص‌های تحویل بموقع و کیفیت و پایش مستمر آنها

o اقدامات عملی جهت رسیدن به نفص صفر

oبازرسی و آزمون محصولات در هر ایستگاه طبق طرح های کنترل مربوطه توسط اپراتور، مسئول شیفت و بازرس کنترل کیفیت

oبررسی ویژه شکایت مشتریان و پاسخگویی سریع، تشکیل تیم CFT و بررسی ریشه‌‌ای علت و اقدام اصلاحی جهت عدم تکرار

oکالیبراسیون بموقع کلیه تجهیزات و ابزارهای اندازه گیری و تعیین درصد خطای مجاز

شرکت طوس آلم جهت بهره مندی از مزایای تکنولوژی بروز، اجرای طرح‌های پژوهشی در راستای رفع نیازهای علمی و فنی مورد نیاز ، بهینه سازی فرآیندهای موجود، تولید محصولات جدید با عنایت بر مزیت‌های کاربردی آن و ... واحد تحقیق و توسعه شرکت را تأسیس نموده است.

سازمان فروش شرکت طوس آلم با کادر کاملاً تخصصی و علمی و بکارگیری ابزارهای به روز بازاریابی و فروش اقدام به شناسائی ، ارتباط و تجزیه تحلیل با ذکر هدف نموده و با ارائه برنامه‌های بلند مدت،میان مدت و کوتاه مدت شرکت را در نیل به اهداف استراتژیک خود همراهی می‌کند.

این سازمان با استقرار CRM ، CSM و CEM نسبت به ارتباط اثربخش با مشتریان بالقوه و بالفعل خود اقدام می‌نماید و با روش‌های نوین بازاریابی و فروش و با کمک درگاههای مختلف محصولات شرکت طوس آلم را بصورت موثر و هدفمند توزیع می‌نماید.

محصولات تولید

طوس آلم

شركت تولیدی و صنعتی طوس آلم يكي از تولیدکنندگان پیشرو در صنعت بوش‌ سیلندر انواع ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک در بخش‌های کامیونی، اتوبوسی، سواری، راهسازی، کشاورزی، ریلی و دریایی می‌باشد.

طوس آلم

درباره ما

شركت تولیدی و صنعتی طوس آلم يكي از تولیدکنندگان پیشرو در صنعت بوش‌ سیلندر انواع ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک در بخش‌های کامیونی، اتوبوسی، سواری، راهسازی، کشاورزی، ریلی و دریایی می‌باشد.

این مجموعه با تکیه بر تکنولوژی بالای تولید و دانش متخصصین متعهد و مجرب داخلی با ظرفیت 10.000 تن محصول و با سابقه نزدیک به چهار دهه ،موفق به کسب سهم عمده‌ای از بازارهای داخلی و خارجی شده است. این شرکت برای توسعه کمیت و کیفیت محصولات خود و حفظ سهم بازار و حضور فعال در بازارهای هدف به خردگرایی، مشتری مداری، رعایت اصول اخلاقی و انسانی، حفظ محیط زیست و رفتار مسئولانه در قبال کارکنان، مشتریان، رقبا و جامعه را سرلوحه کار خود قرار داده است.

ارتباط با ما